20 LAT POWIATU pozioma

Ogłoszenia i informacje

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego „Poznajemy kulturę Mazur”

Opublikowano .

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zamieszczam poniżej ofertę:

Rodzaj zadania publicznego (art. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie): Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

Tytuł zadania publicznego: Poznajemy kulturę Mazur

Nazwa oferenta: Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Warszawie Oddział Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Płocku

Termin realizacji zadania: 18.07.2019 r. – 15.09.2019 r.

Każdy w terminie 7 dni tj. od dnia 4 lipca 2019 r. do dnia 11 lipca 2019 r. może zgłosić swoje uwagi do oferty (należy wpisać rodzaj uwagi i uzasadnienie do uwagi). Uwagi należy składać w formie pisemnej do sekretariatu Starostwa Powiatowego w Żurominie lub pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprostowanie do Uproszczonej oferty realizacji zadania publicznego „Poznajemy kulturę Mazur”.

Uwagi do oferty „Poznajemy kulturę Mazur’ można składać do dnia 10 lipca 2019 r. Uwagi należy składać w formie pisemnej (należy wpisać rodzaj uwagi i uzasadnienie do uwagi) do sekretariatu Starostwa Powiatowego w Żurominie lub pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pdfOferta.pdf2.14 MB

e-max.it: your social media marketing partner