(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Zwycięstwo dziewcząt LO w Bieżuniu w Powiatowym Turnieju Piłki Halowej

W dniu 8 listopada 2017 r. uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Bieżuniu wzięły udział w Powiatowym Turnieju Piłki Halowej. Oprócz naszego liceum do rywalizacji przystąpiły drużyny ZSP Zielona oraz gospodarz turnieju LO Żuromin. Po zwycięstwie nad uczennicami z Zielonej i remisie z drużyną z Żuromina nasz zespół okazał się najlepszy. Wywalczyliśmy tytuł mistrza powiatu, jak również awans na mistrzostwa rejonu, który odbył się 17 listopada w Mławie. Naszym zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek.

Skład: Melkowska Karolina (4 bramki), Olszewska Natalia, Anysz  Daria, Melkowska Oliwia, Olszewska Karolina, Sobiech Natalia, Szczepkowska Marlena (1bramka) , Ludwiczak Angelika.

Wyniki:

• LO Bieżuń- ZSP Zielona 5: 0