(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

II Gala Sportowca Roku w Żuromińskim Centrum Kultury

Radio7 zorganizowało 27.02 II Regionalną Galę Sportowca Roku 2015. Wśród laureatów z naszego Powiatu  znaleźli się Kamil Łebkowski, Mariusz Grotkowski , Piotr Małachowski . Nagrodę główną i tytuł sportowca ubiegłego roku zdobył czeski tenisista stołowy Dekorglassu Działdowo, Jiri Vrablik. Na kolejnych miejscach uplasowali się biegacz amator Tomasz Walerowicz oraz pływak ciechanowskiej Orki, Oskar Jemielita. Dla obydwu sportowców miejsca na podium były miłą niespodzianką. Nagrody wręczali  min: Pan Jerzy Rzymowski  Starosta Powiatu Żuromińskiego, Pan Michał Bodenszac wice Burmistrz Gminy i Miasta Żuromin, Pan Piotr Wlizło Dyrektor Żuromińskiego Centrum Kultury, Pan Marek Budzich radny Rady Powiatu Żuromińskiego. Galę swoimi występami uświetnili: Kaja Jabłońska i grupa Zumba Kids Doroty Janowicz reprezentująca min Centrum Edukacji LOGOS.

01020304050607