Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu turystyki i wypoczynku wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu turystyki i wypoczynku

Badania turystyczne

Opublikowano .

Jednym z zadań ewaluacyjno-monitorujących wdrażanie „Strategii rozwoju turystyki województwa mazowieckiego na lata 2007 – 2013” są badania turystyczne. Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, wspólnie z Samorządem Województwa Mazowieckiego, zleciła firmie zewnętrznej przygotowanie i przeprowadzenie badań stopnia zadowolenia turystów z pobytu na Mazowszu. W tym celu opracowana została ankieta, której wyniki ułatwią przygotowanie oferty turystycznej Mazowsza odpowiadającej oczekiwaniom turystów. Celem badania jest zebranie opinii na temat oferty oraz jakości usług turystycznych świadczonych na Mazowszu oraz, na podstawie uzyskanych wyników, doświadczeń i wypowiedzi turystów, podjęcie działań, które przyczynią się do optymalizacji oferty i podnoszenia poziomu świadczonych usług. Dla powodzenia projektu bardzo ważne jest, aby jak największa liczba turystów wzięła udział w naszym badaniu i odpowiedziała na pytania zadane w ankiecie. Badania prowadzone będą do 30 września 2013 roku. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie.

Link do ankiety on-line: https://www.webropolsurveys.com/S/841AFC36F1C5CB8C.par

e-max.it: your social media marketing partner