Informacja o naborze do projektu "Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych"

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie informuje, iż trwa nabór wniosków do programu stypendialnego dla uczniów szkół zawodowych w Województwie Mazowieckim w roku szkolnym 2015/2016, w ramach projektu – „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych” w roku szkolnym 2015/2016.

O stypendium w ramach Programu stypendialnego mogą ubiegać się uczniowie, którzy spełniają łącznie następujące warunki:

1. są uczniami co najmniej 2 klasy szkoły zawodowej;
  2. w roku szkolnym 2014/2015 otrzymali promocję do następnej klasy;
  3. w roku szkolnym 2015/2016 będą uczniami szkół zawodowych zlokalizowanych na obszarze Województwa Mazowieckiego;
  4. nie ukończyli 24 roku życia do dnia 30 czerwca 2016 r.
  5. nie będą uzyskiwać w roku szkolnym 2015/2016 stypendiów dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w Województwie Mazowieckim w ramach projektu – Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” realizowanego w ramach Poddziałania 10.1.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 - 2020;
  6. warunkowo dopuszcza się składanie wniosków przez uczniów/słuchaczy szkół policealnych o ile zaistnieje zagrożenie nieosiągnięcia wartości docelowej wskaźnika dotyczącego liczby uczniów objętych wsparciem stypendialnym.

Obecnie trwający dodatkowy nabór to okres od 16 listopada 2015 r. do 23 listopada 2015 r.

Więcej informacji na stronie https://www.oeiizk.waw.pl/stypendiazawodowe/index.php