(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Wizyta Prezydenta RP w Bieżuniu i Żurominie

20 marca 2017 r. (poniedziałek) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w Bieżuniu i Żurominie (woj. mazowieckie).

Program prasowy wizyty:

Bieżuń

godz. 14.30    Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych rodzinom poległych Żołnierzy Wyklętych (Urząd Miasta i Gminy Bieżuń, ul. Warszawska 2).

Planowane wystąpienie Prezydenta RP.

Wejście akredytowanych dziennikarzy w godz. 13.45-14.10. Instalacja wozów transmisyjnych do godz. 12.30.

godz. 14.45    Złożenie kwiatów przez Prezydenta RP i rodziny odznaczonych przed tablicą poświęconą ostatnim żołnierzom niezłomnym antykomunistycznego podziemia niepodległościowego Północnego Mazowsza poległym 10 czerwca 1954 r. Kazimierzowi Dyksińskiemu ps. „Kruczek” i Leonowi Malickiemu ps. „Zygmunt”.

Uwaga! Istnieje możliwość obsługi ww. wydarzeń przez tę samą grupę dziennikarzy.

Żuromin

godz. 16.25    Odsłonięcie tablicy pamiątkowej z okazji 250. rocznicy  nadania praw miejskich miastu Żuromin (Urząd Gminy i Miasta Żuromin, pl. Józefa Piłsudskiego 3).

Wejście akredytowanych fotoreporterów i operatorów kamer do sektora prasowego w godz. 15.45-16.00.

godz. 16.30 Spotkanie Prezydenta RP z mieszkańcami (pl. Józefa Piłsudskiego).

Planowane wystąpienie Prezydenta RP.

Wejście akredytowanych dziennikarzy do sektora prasowego w godz. 15.45-16.10. Instalacja wozów transmisyjnych do godz. 15.30.

Uwaga! Istnieje możliwość obsługi wydarzeń przez tę samą grupę dziennikarzy.

Obsługa medialna wyłącznie dla osób akredytowanych. Akredytacje (zawierające: imię, nazwisko, nazwę redakcji, imię ojca, numer PESEL, numer legitymacji prasowej, numer telefonu kontaktowego oraz markę i numer rejestracyjny wozu transmisyjnego) przyjmuje Urząd Miasta i Gminy Żuromin pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 17 marca br. (piątek) do godz. 13.00. Informacji dotyczących akredytacji oraz obsługi prasowej udziela Renata Mendalka, Urząd Gminy i Miasta Żuromin, tel.: 23 657 25 58; kom.: 783 968 519.

Szczegółowych informacji nt. wizyty Prezydenta RP w Bieżuniu i Żurominie udziela Zespół Obsługi Prezydenta w Biurze Szefa Gabinetu Prezydenta, Przemysław Maksym, tel.: 721 800 952.

Artykuł pobrany ze strony http://www.prezydent.pl/dla-mediow/zapowiedzi-prasowe/art,117,zapowiedz-wizyta-prezydenta-rp-w-biezuniu-i-zurominie.html