(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

XXV Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

W dniu 30 marca odbyła się XXV Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie wniosków do porządku obrad.
  3. Interpelacje radnych.
  4. Przyjęcie protokołu z wspólnego posiedzenia Komisji z dnia 8 lutego 2017r.
  5. Przyjęcie Protokołu Nr XXIV/2017 z obrad Sesji.
  6. Godz. 13.00 – Pan Zbigniew Białczak – Dyrektor SPZZOZ w Żurominie - Przyjęcie Sprawozdania rocznego z wykonania planu finansowanego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie za 2016r.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie  wyrażenia zgody na przeprowadzenie postępowania przetargowego na wynajem lokalu położonego w budynku Ośrodka Zdrowia w Kuczborku – Osadzie.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planu finansowego zadań do realizacji Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2017 w Powiecie Żuromińskim.
  9. Przyjęcie Sprawozdania z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żurominie za rok 2016 i wykaz potrzeb z zakresu pomocy społecznej i pieczy zastępczej na rok 2017.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie oceny działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej w Żurominie.
  11. Przyjęcie Sprawozdania z realizacji Programu współpracy powiatu żuromińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie za 2016 rok.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia Szkoły Policealnej w Żurominie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie i jej likwidacji.

IMG 1420IMG 1421IMG 1422IMG 1423