(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Rozdanie nagród w konkursie plastycznym „Pocztówka Bożonarodzeniowa”

19 grudnia 2018 r. w Powiatowo- Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żurominie   miało miejsce uroczyste rozdanie nagród w   konkursie plastycznym „Pocztówka Bożonarodzeniowa” .   Patronat nad konkursem objął Starosta Żuromiński   - Pan Jerzy Rzymowski.
W atmosferę zbliżających się świąt wprowadzili nas uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Żurominie, którzy razem z opiekunkami, Paniami Agatą Mańka i Anną Sokołowską przygotowali program słowno - muzyczny „Mikołaju to już czas...”.
Miło nam było gościć Panią Sylwię Lewandowską ze Starostwa Powiatowego w Żurominie oraz Panią Agnieszkę Markuszewską z Kuriera Żuromińskiego.
Nagrody główne ufundowało Starostwo Powiatowe w Żurominie, wyróżnienia i słodkości Powiatowo- Miejska Biblioteka Publiczna w Żurominie.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym życząc Wesołych Świąt!

Galeria zdjęć w załączonym linku