(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Ku celom pożądanym wiodą drogi trudne”
Eliza Orzeszkowa

Drodzy Nauczyciele
Szanowni Pedagodzy
Pracownicy Oświaty!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej proszę przyjąć serdeczne podziękowania za Państwa trudną i odpowiedzialną pracę, której celem jest jak najlepsze wykształcenie dzieci i młodzieży.

Pełnicie Państwo niezwykle ważną funkcję w życiu młodych ludzi – jesteście przewodnikami, ujawniacie pasje, odkrywacie talenty, pomagacie poznawać świat, inspirujecie i motywujecie do podejmowania wyzwań, jesteście współautorami uczniowskich sukcesów. Wierni swemu powołaniu niesiecie światło nauki.

Składam Państwu szczere wyrazy uznania za Waszą działalność, za rolę, jaką odgrywacie w procesie kształcenia i wychowania młodego pokolenia. To dzięki Państwa pracy budowany jest autorytet szkoły wśród uczniów, rodziców i środowiska lokalnego.

Życzę Państwu twórczych pomysłów, skuteczności w działaniu, dobrej współpracy z rodzicami i tego wszystkiego, co daje poczucie satysfakcji z pracy zawodowej.

Pozostaję z wyrazami szacunku

Starosta Żuromiński