(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Wizyta Starosty Żuromińskiego w powiecie brodnickim

W dniu 8 marca br. Starosta Żuromiński Janusz Welenc odbył roboczą wizytę w Starostwie Powiatowym w Brodnicy . W czasie spotkania ze Starostą Brodnickim – Panem Piotrem Boińskim oraz Wicestarostą Jędrzejem Tomellą, biorąc pod uwagę środki unijne na lata 2014-2020, omówione zostały możliwości współpracy w zakresie modernizacji dróg, łączących powiat brodnicki i żuromiński – drogi powiatowej Nr 4613W Brudnice – Sinogóra – Kipichy (po stronie powiatu żuromińskiego) oraz drogi powiatowej Nr 1827C Brodnica – Świedziebnia – Okalewko – gr. woj. (ciąg drogi na terenie powiatu brodnickiego). W trakcie wizyty Starosta Żuromiński zwiedził wybudowaną przy LO w Brodnicy astrobazę dla uczniów oraz miłośników astronomii, a także obecnie budowaną halę sportową. Podczas spotkania omawiano także inne możliwości współpracy pomiędzy sąsiadującymi powiatami.

DSC01541.JPGDSC01547.JPGDSC01549.JPGDSC01551.JPG