(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Konkurs Drzewo Roku 2013

Nadleśnictwo Lidzbark zgłosiło do konkursu Drzewo Roku 2013 organizowanego przez Klub Gaja sosnę zwyczajną rosnącą w Przerodkach – Gmina Lubowidz.
 Do konkursu zgłoszono z terenu całej Polski około 200 drzew , z czego do czerwcowego głosowania wybrano 11 finalistów walczących o tytuł w tym właśnie ww. sosnę . Głosowanie trwa od 1 do 30 czerwca.
Bardzo serdecznie proszę o zagłosowanie. Drzewo, które otrzyma tytuł Drzewa Roku 2013, weźmie udział w konkursie Drzewo Europy 2013
Jak głosować?
2. Wybrać sosnę w Przerodkach i zagłosować klikając na zielone drzewko w prawym dolnym rogu zdjęcia.
3. Wpisać swój adres e-mail. Na podany adres e- mail zostanie wysłany link aktywujący głos.
4. Otworzyć swoja skrzynkę mailową i aktywować swój głos.
Głosować można wiele razy z jednego komputera, pod warunkiem posiadania kilku adresów e-mail.