Spotkanie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Żuromińskiego

W dniu 27czerwca 2013 r. o godz. 09.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Żuromińskiego.

Zaplanowany został następujący porządek spotkania:

1. Zatwierdzenie protokołu z posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku z dnia 12.03.2013 r..
  2. Ocena funkcjonowania systemu monitoringu ulicznego oraz monitoringu w instytucjach publicznych między innymi w szkołach.
  3. Przemoc w rodzinie – podejmowane działania w celu ograniczenia zjawiska oraz przedstawienie sposobów pomocy ofiarom przemocy.
  4. Sprawozdanie z realizacji „ Programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego dla powiatu żuromińskiego 2011 -2014” za rok 2012.
  5. Ocena stanu bezpieczeństwa imprez sportowych na terenie powiatu żuromińskiego.
  6. Propozycje współpracy powiatowych służb, straży i inspekcji mających wpływ na bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2013”.
  7. Podjęte działania przez Starostwo Powiatowe dotyczące inauguracji Powiatowego roku szkolnego 2013/2014 pod hasłem „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”
  8. Wolne wnioski.