(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy w Żurominie

W roku 2015 Publiczne Służby Zatrudnienia obchodzą doniosły jubileusz 25 lecie swojego funkcjonowania.

27 maja 2015 roku w Serocku z okazji tej odbyło się spotkanie przedstawicieli powiatowych urzędów pracy województwa mazowieckiego, oraz partnerów rynku pracy.

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie doceniając zaangażowanie i aktywność części powiatowych urzędów pracy przygotował wyróżnienia w pięciu kategoriach.

Z rąk Małgorzaty Marcińskiej Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej oraz Tomasza Sieradza Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie wyróżnienie w dwóch kategoriach odebrała Joanna Hajdas Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Żurominie.

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie otrzymał wyróżnienie w kategoriach :

• za szczególne osiągnięcia w aktywizacji osób bezrobotnych w latach 2010 – 2013;
  • za najaktywniejsze realizowanie programów specjalnych finansowanych ze środków rezerwy Funduszu Pracy w latach 2012 – 2015.

Pracownikom powiatowego urzędu pracy jest niezmiernie miło i są usatysfakcjonowani, iż ich wytężona praca, zaangażowanie oraz gotowość do zmian została uhonorowana.

Sukces nie byłby możliwy bez aktywnej współpracy z Partnerami rynku pracy, którym dziękujemy za włączenie się we wspólne działania na rzecz rozwoju zasobów ludzkich.
image0052.pdfimage0053.pdf