Zmiana organizacji ruchu na drodze powiatowej Raciąż – Radzanów – Liberadz na odcinku granica powiatu – Krzeczanowo

Zarząd Powiatu Żuromińskiego informuje, iż w związku z realizacją zadania pn.  Przebudowa drogi powiatowej nr 3014W Raciąż – Radzanów – Liberadz wraz z mostem w km 6+464,00 – odcinek od km 6+280,00 do km 7+760,00 wraz z mostem w km 6+464,00”, na czas robót, związanych z ww. inwestycją zostaje wprowadzona nowa, czasowa organizacja ruchu w obrębie prowadzonych k/m Gutkowo. Inwestycja polegać będzie na przebudowie istniejącego mostu na rz. Potok Zadębie w m. Gutkowo. Prace związane z przebudową mostu przewidują m.in. całkowity demontaż istniejącej konstrukcji mostu oraz ustawienie nowej konstrukcji, stalowej z blachy falistej wraz z nawierzchnię asfaltową. W związku z powyższym na czas robót przedmiotowy odcinek drogi powiatowej Nr 3014W zostaje zamknięty, a dla ruchu pojazdów wyznaczone zostały objazdy okolicznymi drogami powiatowymi i gminnymi. Natomiast ruch pieszych odbywał się będzie tymczasową kładką. Zakończenie robót zostało przewidziane w umowie z Wykonawcą na dzień 20.10.2016 r. Po ich zakończeniu przebudowany  most oraz droga ponownie zostaną otwarte dla ruchu pojazdów i pieszych.

Mając na uwadze powyższe, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezpieczeństwa w zakresie poruszania się po drogach publicznych w obrębie prowadzonych prac.

objazd 3014W