(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Warsztaty dla uczniów szkół gimnazjalnych pod hasłem „ Twoje życie to Twoje decyzje”- profilaktyka uzależnień

W dniu 24.10.2016 r. w Powiatowo - Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żurominie odbyły się warsztaty dla uczniów szkół gimnazjalnych pod hasłem "Twoje życie to Twoje decyzje"- profilaktyka uzależnień (alkohol, narkotyki, dopalacze). Zajęcia prowadziła pedagog Magdalena Szer z Teatru Edukacji i Profilaktyki "Maska" z Krakowa. Celem warsztatów było uświadomienie młodym ludziom jak ważne w życiu jest podejmowanie dobrych decyzji , zrozumienie mechanizmu uzależnienia. Warsztaty trwały od godziny 9.00 do godziny 12.30, uczestniczyło w nich 60 osób.

Mamy nadzieję, że dzięki warsztatom młodzież będzie bogatsza o wiedzę, która uchroni ich przed sięganiem po używki oraz uzmysłowi negatywne skutki ich zażywania.

Dziękujemy Miejsko –Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żurominie za sfinansowanie przedsięwzięcia.

Powiatowo-Miejska Biblioteka Publiczna w Żurominie

DSC 0009.NEFDSC 0020.NEFDSC 0035DSC 0038