I Żuromiński Rajd HARCHECA zakończony

W dniach 2-4 grudnia 2016r. w Żurominie odbyła się impreza harcerska pn. I Żuromiński Rajd HARCHECA organizowana przez 8 Żuromińską Drużynę Harcerską.

Podczas 3 dniowej imprezy odbyła się m.in. gra miejska polegająca na patrolowaniu trasy i wykonywaniu zadań przydzielonych w określonych punktach trasy (punkty za zadania).

Zakończenie imprezy odbyło się w żuromińskim praku w niedzielę 4 grudnia 2016r. po mszy św. w żuromińskim kościele która odbyła się o godz. 9:00. Imprezę zakończono apelem podczas którego wręczono nagrody i dyplomy laureatom konkursów. Dwie osoby odznaczonych srebrno Odznaką Przyjaciół Harcerstwa, są nimi:
Krzysztof Stankowski i Karol Niziołek.

Zwycięzcami naszego rajdu zostali:

W kategorii Harcerze:

• I miejsce - 8ŻDH "Luna"
  • II miejsce - "Huncfoty"

W kategorii Harcerze Starsi

• I miejsce - 12 PWDH "Feniks"
  • II miejsce - 9DH "Korzenie"
  • III miejsce - "Niedźwiedzie"

W impreze uczestniczyło około 100 osób m.in. drużyny harcerskie z Ciechanowa i Działdowa. Starostwo Powiatowe przekazało dla uczestników imprezy upominki Promocyjne powiatu Żuromińskiego.

Impreza objęta była Patronatem Starosty Żuromińskiego.

Fotoralacja z imprezy wraz z opisem na profilu Facebook 8 Żuromińskiej Drużyny Harcerskiej.