(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Zawarcie umów na bankową obsługę Powiatu Żuromińskiego

W dniu 21.02.2017r. w Starostwie Powiatowym w Żurominie zawarte zostały dwie umowy na bankową obsługę Powiatu Żuromińskiego. Pierwsza umowa dotyczy obsługi budżetu Powiatu Żuromińskiego dla Starostwa Powiatowego w Żurominie na okres do dnia 27.02.2020r. z bankiem: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S. A. Ciechanów, O/Żuromin. Druga umowa jest umową kompleksową na bankową obsługę budżetu Powiatu Żuromińskiego na okres do dnia 27.02.2020r. również z bankiem: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S. A. Ciechanów, O/Żuromin. Umowy podpisali członkowie Zarządu Powiatu w osobach: Starosta Żuromiński - Jerzy Rzymowski, Wicestarosta – Ireneusz Rejmus przy kontracygnacie Skarbnika Powiatu – Ireny Brejna. Zawarcie umowy na bankową obsługę budżetu Starostwa Powiatowego w Żurominie jest wynikiem przeprowadzonego zapytania ofertowego na ww. usługi. Pierwsza umowa dotyczy obsługi Starostwa Powiatowego w Żurominie natomiast w rezultacie zawarcia dugiej umowy nastąpi zawarcie umów przez powiatowe jednostki organizacyjne oraz powiatowe inspekcje i straże z wybranym bankiem.