(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Modernizacja budynku prosektorium przy żuromińskim szpitalu zakończona

SPZZOZ w Żurominie zakończył i oddał do użytku zadanie inwestycyjne pn. "Zmiana sposobu użytkowania budynku prosektorium na budynek usługowy służby zdrowia wraz z przebudową i budową wiaty na karetkę".

Wykonawcą zadania było Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMEX” Sp. z o.o. Żuromin. Zadanie to realizowane było ze środków własnych szpitala, a jego wartość wyniosła 653 414,84 zł.

W ramach powyższego zadania wykonana została przebudowa budynku byłego prostektorium wraz z termomodernizacją oraz wymianą wszystkich instalacji wewnętrznych (elektryczna, wodno-kanalizacyjna, CO) i przyłączem CO. Ponadto wykonano wiatę dla karetki specjalistycznej.

Budynek ten mieścić będzie w sobie miejsce stacjonowania zespołu ratownictwa medycznego, pomieszczenia do terapii grupowych pacjentów Poradni Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu.

Szpital zrealizował kompleksową modernizację budynku, która pozwoli na poprawienie warunków obsługi pacjentów.

IMG 20171219 113525IMG 20171219 113643IMG 20171219 113802