(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Umowa na przebudowę stadionu przy ZSP w Żurominie podpisana

Dnia 11 kwietnia 2018 r. została podpisana umowa na wykonanie projektu pn.: "Przebudowa stadionu szkolnego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie". W podpisaniu umowy brali udział: Wykonawca Pan Tomasz Góralczyk reprezentujący firmę F.H.T.U. "PLUS" S.C. Tomasz i Małgorzata Góralczyk oraz Zamawiający Pan Wojciech Smoliński Dyrektor szkoły reprezentujący Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie przy udziale Pani Bożeny Kosińskiej Głównej księgowej. Wśród osób reprezentujących Zamawiającego nie mogło zabraknąć przedstawicieli Władz Powiatu Żuromińskiego, bez których przedsięwzięcie to nie doszło by do szczęśliwego finału, Pana Jerzego Rzymowskiego Starosty Żuromińskiego, Pana Ireneusza Rejmusa Wice Starosty Żuromińskiego, Pani Ireny Brejna Skarbnik Powiatu Żuromińskiego.

Przy pracach związanych ze wdrażaniem wyżej wymienionego projektu pracowało wiele osób, którym bardzo dziękujemy.

Termin zakończenia inwestycji zaplanowany został na 31 sierpnia 2018 r. Wartość umowy to 1 334 328,48 zł.