(dyżur sekretariatu do godziny 15:30)

Konsultacje projektu program zapobiegania przestępczości oraz ...

Zarząd Powiatu Żuromińskiego podaje pod konsultacje społeczne projekt „Programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego dla powiatu żuromińskiego 2011 -2014”. Projekt programu znajduje się na portalu konsultacji społecznych Powiatu Żuromińskiego pod adresem www.konsultacje.zuromin-powiat.pl. Na stronie tej można zgłaszać uwagi do projektu po uprzednim założeniu konta do portalu. Uwagi do projektu można także zgłaszać na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie pod adresem Starostwo Powiatowe w Żurominie, 09-300 Żuromin, Plac Piłsudskiego 4.