2 maja 2024 (czwartek) urząd będzie czynny

Przebudowa drogi powiatowej w m. Zimolza

Trwają prace w terenie, związane z wykonaniem zadania – Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4624W Swojęcin - Obręb – Jonne – odcinek w m. Zimolza. Prace wykonuje Firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o. z Lipna. Wartość zadania wraz z nadzorem inwestorskim wynosi ok. 2,5 mln zł, natomiast dofinansowanie Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego – 1 291 144,44 zł.

Zakres rzeczowy obejmuje odcinek o długości ok. 0,6 km, poszerzenie jezdni, nawierzchnia, odwodnienie, chodniki oraz nowe oznakowanie. Zakończenie prac planowane jest do końca I półrocza 2024r.

Zimolza prace 2024 1Zimolza prace 2024 2Zimolza prace 2024 3Zimolza prace 2024 4Tablica Zimolza