2 maja 2024 (czwartek) urząd będzie czynny

Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu - Budowa chodnika w m. Kuczbork

Trwają prace w terenie związane z wykonaniem zadania mającego na celu poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg – zadania dotyczącego budowy chodnika w m. Kuczbork. Realizowane według wniosku zadanie przewiduje wykonanie obustronnego chodnika na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 563 do cmentarza parafialnego w m. Kuczbork, zjazdów do posesji oraz oznakowania – przejścia dla pieszych.

Realizację prac w terenie wykonuje firma PPHU ORION Robert Rochoń z Karniszyna Parcele, a łączna wartość zadania, obejmująca roboty budowalne wynosi – 995 534,37 zł brutto (koszty kwalifikowane i niekwalifikowane).

Wysokość dofinansowania wniosku Zarządu Powiatu pn. Rozbudowa drogi powiatowej Nr 4602W w miejscowości Kuczbork – Osada - na odcinku od km 18+293,00 do km 18+731,32 wynosi 650 335,68 zł.