Aktualności z zakresu polityki społecznej

Warsztaty psychologiczne dla rodzin zastępczych

W dniach 17-20 października 2013 roku 7 rodziców zastępczych wraz z wychowankami uczestniczyło w warsztatach psychologicznych zorganizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w ramach realizacji projektu POKL ”Równe szanse” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS. Więcej informacji pod adresem http://pcpr-zuromin.pl/aktualnosci/1-aktualnoci/70-warsztaty-psychologiczne-dla-rodzin-zastpczych.html