Aktualności z zakresu polityki społecznej

Projekt "WŁASNA FIRMA ZE WSPARCIEM EFS III"

Fundacja Rozwoju z siedzibą w Warszawie przy ul. Ciołka 15 rozpoczęła realizację projektu "Własna firma ze wsparciem EFS III". Projekt kierowany jest do 70 osób bezrobotnych zamieszkujących na terenie województwa mazowieckiego, które utraciły pracę w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu, z przyczyn zakładu pracy przechodzącego procesy adaptacyjne i modernizacyjne.

W załączeniu przesyłamy dokumenty promocyjno-informacyjne projektu.

Więcej informacji na stronie www.projektefs.pl

pdfulotka.pdf236.28 KB