Aktualności z zakresu polityki społecznej

Spotkanie integracyjne zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, w ramach projektu EFS „Równe szanse”

W dniu 6 grudnia 2013 roku odbyło się spotkanie integracyjne zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, w ramach projektu EFS „Równe szanse” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.Spotkanie to kończyło realizację projektu w 2013 roku, w którym różne formy wsparcia otrzymało 48 mieszkańców powiatu żuromińskiego. Więcej informacji ora zdjęcia ze spotkania na stronie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.