Aktualności z zakresu polityki społecznej

„AKTYWNY SAMORZĄD” – MODUŁ II – 2014

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żurominie informuje, że osoby niepełnosprawne zainteresowane uzyskaniem dofinansowania nauki na poziomie wyższym w ramach Programu „Aktywny Samorząd” semestr letni roku akademickiego/szkolnego 2013/2014 mogą składać wnioski

od dnia 10 marca 2014r. do 30 marca 2014r.

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żurominie, ul. Lidzbarska 27 lub pod numerem telefonu 23 657 35 15

Wnioski dostępne są w siedzibie PCPR-u i na stronie internetowej  www.pcpr-zuromin.pl w zakładce Aktywny samorząd.

pfron