Aktualności z zakresu polityki społecznej

PIKNIK INTEGRACYJNY W RAMACH PROJEKTU „RÓWNE SZANSE”

W dniu 21 sierpnia  2014 roku odbył się piknik integracyjny zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, w ramach projektu EFS „Równe szanse” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Został on zorganizowany na terenie Łowiska Rybnego „Wkra” w Brudnicach. Więcej informacji na stronie Powiatowe Centrum Pomocy w Żurominie pod adresem http://www.pcpr-zuromin.pl/aktualnosci/90-piknik-w-brudnicach