Aktualności z zakresu polityki społecznej

Spotkanie integracyjne - projekt Równe Szanse

W dniu 25 września 2014 roku odbyło się spotkanie integracyjne zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, w ramach projektu EFS „Równe szanse” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Spotkanie to kończyło realizację projektu systemowego w latach 2008-2014. W tym czasie różnymi formami wsparcia z zakresu aktywnej integracji objętych zostało 144 mieszkańców powiatu żuromińskiego.

Więcej informacji na stronie PCPR pod adresem http://pcpr-zuromin.pl/aktualnosci/91-spotkanie-integracyjne-projekt-rowne-szanse