Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu kultury fizycznej i sportu wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu sportu

Zielona Mila 2018

W dniu 22 września w Konopatach odbył się impreza sportowa pn. Zielona Mila. Organizowana od lat impreza o charkterze sportowo-rekreacyjnym cieszyła się dużym zainteresowaniem. Powiat Żuromiński był współorganizatorem imprezy. Bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu Wagon Inicjatyw za organizację tej cennej dla powiatu żuromińskiego imprezy.

Galeria zdjęć w załączonym linku: