uromin 2022 styczeń

Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu kultury fizycznej i sportu wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu sportu

Zawody wędkarskie o Puchar Czystej Wkry 2013

Opublikowano .

W dniu 28.04.2013r. w miejscowości Poniatowo odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Czystej Wkry. W kategorii indywidualnej wystartowało 35 zawodników z 10 drużyn. Organizatorem zawodów było Koło PZW w Lubowidzu. Nagrody i puchary wręczył Starosta Żuromiński Janusz Welenc oraz Prezes Okręgu PZW Ciechanów Marek Milewski oraz Wiceprezes Okręgu PZW Ciechanów Andrzej Marchlewicz. Wyniki oraz zdjęcia z imprezy dostępne są pod adresem strony internetowej Koła PZW Lubowidz.
e-max.it: your social media marketing partner