uromin 2022 styczeń

Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu kultury fizycznej i sportu wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu sportu

Powiatowe Rodzinne Zawody Spławikowe o Puchar Starosty Żuromińskiego

W dniu 29 czerwca 2013r. na jeziorze Grądy (powiat działdowski) Polski Związek Wędkarski Koło w Żurominie organizuje pod patronatem Starosty Żuromińskiego Powiatowe Rodzinne Zawody Spławikowe o Puchar Starosty Żuromińskiego. Start zawodów o godzinie 7:00. W zawodach mogą brać udział zespoły składające się z osoby młodocianej w wieku do lat 16 oraz spokrewnionej z nią osoby dorosłej. Niedopuszczalne jest używanie w zawodach wędek-tyczek. Ograniczenie to zostało wprowadzone na prośbę uczestników zawodów. Dla laureatów zawodów przewidziane zostały dyplomy, nagrody rzeczowe oraz puchary. Zgłoszenia należy kierować do dnia 27.06.2013 (czwartek) do Pana Aleksandra Falkiewicz, sklep Fotooptyka przy ul. Zielony Rynek 8 w Żurominie (tel. 23 6572110 lub komórkowy 512 822 196). Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.