Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Dane o jakości powietrza w powiecie żuromińskim

Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu kultury fizycznej i sportu wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu sportu

Relacja z turnieju brydżowego - I Memoriału im. Andrzeja Rutowskiego

Opublikowano .

1 Maja 2014 roku, w Szkole Podstawowej nr 2 w Żurominie, odbył się trzeci turniej z cyklu Grand Prix MPiG 2014. Jednocześnie był to I Memoriał im. Andrzeja Rutowskiego, znanego żuromińskiego działacz społecznego i miłośnika brydża sportowego. Na turniej niespodziewanie przyjechało bardzo wielu uczestników. W historii Żuromina jeszcze tak nie było. Turniej odbywał się pod patronatem Starosty Żuromińskiego, pana Janusza Welenca, którego w trakcie otwarcia turnieju, zastępowała Dyrektor Wydziału Zdrowia i Edukacji, pani Joanna Jucewicz-Morawska. Pani Dyrektor, w imieniu pana Starosty, złożyła pozdrowienia i życzenia sukcesów wszystkim uczestnikom zawodów.

Żona Andrzeja Rutowskiego, pani Teresa, ufundowała dla najlepszej pary z Żuromina, nagrodę rzeczową. W zawodach brali udział zawodnicy z powiatów ościennych: Sierpca, Rypina, Brodnicy, Górzna, Lipna, Skępego, Przasnysza, Ciechanowa a nawet dwie pary z Warszawy. Duży sukces odniosły pary brydżowe z Żuromina, zajmując pierwsze i trzecie miejsce wśród 42 par. Kolejno Edward Aranowski z Szymonem Dutkiewiczem oraz Adam Ejnik z Jarosławem Kawczyńskim. Rozdzieliła ich para z Przasnysza, Jerzy Cichowski i Jan Domański. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni nagrodami finansowymi i rzeczowymi. Fundusze na sfinansowanie nagród pochodziły od sponsorów, Starostwa Powiatowego i miejscowych firm żuromińskich oraz z wpisowego od uczestników zawodów.

Zarząd Sekcji Brydża Sportowego

pdfWyniki_turnieju.pdf96.91 KB

 DSC0377 DSC0382 DSC0390 DSC0392 DSC0393 DSC0397 DSC0401 DSC0404 DSC0408 DSC0420

e-max.it: your social media marketing partner