Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Dane o jakości powietrza w powiecie żuromińskim

Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu kultury fizycznej i sportu wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu sportu

II miejsce zespołowo w Strzeleckich Mistrzostwach Mazowsza Szkół Mundurowych dla drużyny LO w Bieżuniu

Opublikowano .

W dniu 29.05.2014 r. zorganizowano zawody w ramach obchodów Dnia Weterana Działań poza Granicami Państwa. Do zawodów zgłosiło się 10 reprezentacji szkół mndurowych z województwa mazowieckiego w tym drużyna Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Bieżuniu w składzie Katarzyna Żurawska ucz. kl. Ib, Przemysław Nikiel ucz. kl. Ib i Wojciech Strach ucz. kl. IIb. Opiekę nad uczniami sprawował nauczyciel mjr Janusz Skierski. Uczniowie zajęli II miejsce zespołowo z wynikiem 258 pkt. w konkurencji „karabin sportowy 10” w Strzeleckich Mistrzostwach Mazowsza Szkół Mundurowych. Zawody odbyły się na Strzelnicy w Kadzidle. Organizatorem był Klub Strzelectwa Sportowego „Obrońca” z Troszyna, honorowy patronat mistrzostw objęli: Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Warszawie płk. dr Dariusz Kuleta oraz Starosta Ostrołęcki dr. Stanisław Kubeł. W trakcie trwania zawodów organizatorzy zorganizowali spotkanie z weteranami, uczestnikami działań w Iraku i Afganistanie, grochówka wojskowa i możliwość zapoznania się z ofertami służby w siłach zbrojnych RP.

img029

e-max.it: your social media marketing partner