Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu turystyki i wypoczynku wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu turystyki i wypoczynku

Promocja walorów turystycznych rzeki Wkry

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż zakończyliśmy realizację operacji pt:" Promocja walorów turystycznych rzeki Wkry" finansowaną w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2016-2017.

Działanie to, spójne z działaniami Stowarzyszenia miało na celu promocję obszarów nad Wkrą.

WERSJA POLSKA:

WERSJA ANGIELSKA: