Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu turystyki i wypoczynku wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie. 

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu turystyki i wypoczynku

Promocja walorów turystycznych rzeki Wkry

Opublikowano .

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż zakończyliśmy realizację operacji pt:" Promocja walorów turystycznych rzeki Wkry" finansowaną w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2016-2017.  

Działanie to, spójne z działaniami Stowarzyszenia miało na celu promocję obszarów nad Wkrą. 

WERSJA POLSKA:

WERSJA ANGIELSKA:

Z​ poważaniem,

Prezes Stowarzyszenie​

I​zabela Oporska

Stowarzyszenie Sympatyków Doliny Rzeki Wkry NASZA WKRA

www.nasza-wkra.pl 

e-max.it: your social media marketing partner