Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu ochrony i promocji zdrowia wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu ochrony i promocji zdrowia

Darowizna dla żuromińskiego szpitala od Fundacji WOŚP

16.12.2020r. SP ZZOZ w Żurominie został doposażony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na potrzeby placówki przekazano 5 wysokospecjalistycznych łóżek NEXO, Firmy FAMED Żywiec Sp. z o o., które zostały przekazane na oddział odpowiadający za opiekę nad pacjentami z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2. Wartość darowizny to 50 463,00 zł.

łóżko