Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu ochrony i promocji zdrowia wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu ochrony i promocji zdrowia

Grudniowy pobór krwi w Żurominie zakończony

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Klub Honorowych Dawców Krwi w Żurominie informuje, iż w dniu 8 grudnia odbył się pobór krwi w Żurominie. Oddano 17 litrów i 100 ml krwi. Na koniec roku 2013 łącznie zebrano 113 litrów i 850 ml krwi.