IMG 2450IMG 2455IMG 2456

Zarząd Powiatu Żuromińskiego w dniu 21 grudnia 2023r. podpisał umowę na wykonanie zadania pn.:,,Remont drogi powiatowej Nr 4608W Osówka –Straszewy”- objętego dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych z firmą Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Inżynieryjnych ,, PRDI” S.A.06-500 Mława, ul. Stefana Roweckiego ,,GROTA”8, w której zaoferowano kwotę brutto w wysokości 1.589.594,93zł ( słownie: jeden milion pięćset osiemdziesiąt dziewięć tysięcy pięćset dziewięćdziesiąt cztery złote 93/100).Umowa będzie wykonywana przez Wykonawcę w terminie 6 miesięcy.