Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Środki unijne na drogi powiatowe przyznane

Opublikowano .

Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 29.12.2009r. został zatwierdzony wybór projektów drogowych pozytywnie zweryfikowanych pod względem oceny wykonalności do dofinansowania ze środków unijnych. Na dwa projekty drogowe złożone przez Zarząd Powiatu Żuromińskiego otrzymamy środki w wysokości 7 mln 450 tys. zł. Długość realizowanych inwestycji drogowych wynosi ok. 15 km, a dotyczy drogi powiatowej Lutocin-Seroki-Zimolza-Bieżuń oraz Żuromin-Olszewo-Kliczewo Duże. Ostatnim etapem będzie podpisanie umowy pomiędzy Zarządem Województwa Mazowieckiego, a Zarządem Powiatu Żuromińskiego.
e-max.it: your social media marketing partner