Ćwiczenia przeciwpożarowe

W dniu 19 października 2017 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Żurominie zostały przeprowadzone ćwiczenia przeciwpożarowe połączone z ewakuacją znajdujących się wewnątrz budynku osób. Ewakuacją również zostały objęte osoby znajdujące się w pomieszczeniach Urzędu Skarbowego. Celem ewakuacji było sprawdzenie stopnia przygotowania do działań w sytuacji zagrożenia pożarem lub innym zagrożeniem powodującym zagrożenie utraty zdrowia lub życia. W ćwiczeniach udział wzięły 2 Jednostki Ratowniczo Gaśnicze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz jednostki Komendy Powiatowej Policji w Żurominie.

IMG 3934IMG 3935IMG 3936IMG 3939IMG 3940IMG 3941IMG 3942IMG 3943IMG 3945IMG 3946IMG 3947IMG 3949