Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

W dniu 12 lutego 2018 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarzadzania Kryzysowego.
Tematem spotkania było, przedstawienie zagrożeń oraz działań mających zmniejszyć ryzyko wystąpienia Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) na terenie powiatu żuromińskiego.
W spotkaniu uczestniczyli Starosta Żuromiński jako Przewodniczący Powiatowego Zespołu Zarzadzania Kryzysowego, Powiatowy Lekarz Weterynarii, Komendant Powiatowy PSP w Żurominie, Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Żurominie, Powiatowy Inspektor Sanitarny w Żurominie, Wójt Gminy Siemiątkowo, Z-ca Burmistrza Gminy i Miasta Żuromin, przedstawiciele urzędów Gmin, Dyr. Wydziału Rolnictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w Żurominie oraz Kierownik Referatu Zarzadzania Kryzysowego Starostwa Powiatowegom w Żurominie.

IMG 20180212 103132 LargeIMG 20180212 103156 Large