Happening z okazji Światowego Dnia bez Tytoniu

W ramach obchodów „Światowego Dnia bez Tytoniu” oraz podsumowania programu przedszkolnej edukacji tytoniowej „Czyste powietrze wokół nas”,  z inicjatywy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w dniu 31 maja 2017r. odbył się happening z udziałem dzieci z Przedszkoli Nr 1 i NR 2 w Żurominie. Przemarsz dzieci miał swój finał przed siedzibą Żuromińskiego Centrum Kultury, gdzie wszyscy zostali powitani przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Żurominie-Agnieszkę Cyran. Pani Inspektor podziękowała dzieciom oraz ich opiekunom za publiczne poruszenie ważnego problemu jakim jest palenie tytoniu.  Spotkaniu towarzyszył śpiew dzieci oraz skandowanie haseł antytytoniowych. Przemarsz dzieci z kolorowymi balonami i transparentami o hasłach antytytoniowych budził zainteresowanie przechodniów oraz mieszkańców miasta.

P 20170531 115316P 20170531 120620P 20170531 120630P 20170531 120651