Rehabilitacja Lecznicza

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie

09-300 Żuromin ul. Szpitalna 56

023 657 22 01

lekarska ambulatoryjna opieka rehabilitacyjna dla osób o znacznym stopniu niepełnosprawności, lekarska ambulatoryjna opieka rehabilitacyjna, fizjoterapia ambulatoryjna dla osób o znacznym stopniu niepełnosprawności

2.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Opieki Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego „Caritas” Diecezji Płockiej w Żurominie

09-300 Żuromin, ul. Kościuszki 2

023 657 46 00

3.

Gabinet Rehabilitacji Ruchowej GEMINI

09-300 Żuromin, ul. Wiatraczna 19

fizjoterapia ambulatoryjna dla osób o znacznym stopniu niepełnosprawności,

fizjoterapia ambulatoryjna