Akcja "Tylko pustej głowy nie chroni kask"

Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom zainicjowała ogólnopolską akcję "Tylko pustej głowy nie chroni kask". Pragniemy dotrzeć z tym hasłem do wszystkich uczestników sportów zimowych, aby ustrzec ich przed urazami głowy. Kampanii patronuje Ministerstwo Sportu, GOPR, TOPR, Polski Związek Narciarski i Polski Związek Kolarski.
Nośnikiem akcji jest poniższy spot filmowy.

Wszystkie informacje dotyczące akcji znajdują się na stronie: http://pomocdzieciom.eu/pl/aktualnosci/166-tylko-pustej-glowy-nie-chroni-kask