Lutowy pobór krwi

24 lutego 2016r. odbył się kolejny w tym roku pobór krwi. Punktem poboru był ambulans Rejonowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, stacjonujący przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żurominie. Do honorowego oddania krwi zaproszeni zostali pełnoletni uczniowie. W sumie zgłosiło się 24 krwiodawców, zakwalifikowanych zostało jednak 16., którzy oddali po 450 ml krwi, łącznie 7,2 l krwi. Następny pobór krwi odbędzie się 3 kwietnia br. w ambulansie ustawionym przy Stacji Centrum Pielęgniarstwa Rodzinnego „CARITAS” w Żurominie. Serdecznie zapraszamy.

Jerzy Bucholski