XIII Konkurs Ortograficzny o Złote Pióro Starosty Żuromińskiego pod hasłem "Powiatowy Mistrz Ortografii"

Starostwo Powiatowe w Żurominie informuje o organizowanym XIII Konkursie Ortograficznym o Złote Pióro Starosty Żuromińskiego pod hasłem „Powiatowy Mistrz Ortografii” – dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych.

Wszelkich informacji udziela Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie Pl. Piłsudskiego 4, tel. 657 47 00 lub 657 35 25 wew. 27.
Serdecznie zapraszam wszystkie szkoły do wzięcia udziału w konkursie.

pdfZarządzenie_Starosty.pdf150.98 KB