Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Przyznanie stypendiów dla uzdolnionych uczniów

Opublikowano .

W dniu 24 października 2013r. w sali konferencyjnej hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie, Starosta Żuromiński przyznał stypendia dla uzdolnionych uczniów zgodnie z przyjętą Uchwałą Nr XVIII/141/12 Rady Powiatu Żuromińskiego z dnia 5 czerwca 2012 roku w sprawie uchwalenia Regulaminu przyznawania stypendium  dla uzdolnionych uczniów szkół prowadzonych przez powiat żuromiński, w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionej Młodzieży.  

W uroczystości brali udział uczniowie i ich rodzice, Dyrektorzy szkół, Członkowie Zarządu Powiatu, Przewodniczący Rady Powiatu oraz członkowie Komisji Zdrowia, Spraw Społecznych, Edukacji, Kultury i Sportu, która była wnioskodawcą przyznania stypendium  
w wysokości 1 000 zł dla niżej wymienionych uczniów:

  • Adama Toruńskiego – ucznia Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej  w Żurominie.
  • Jolanty Kasprzak   - uczennicy Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie.
  • Oliwii Filipskiej – uczennicy Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Bieżuniu.
  • Damiana Grablewskiego  - ucznia Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana  w Bieżuniu.
  • Darii Anny Szymanowskiej – uczennicy Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Batalionów Chłopskich w Zielonej .
  • Emilii Czarnomskiej – uczennicy Technikum  wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Batalionów Chłopskich w Zielonej.
  • Marcina Karólkowskiego – ucznia Technikum  wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Batalionów Chłopskich w Zielonej.
  • Natalii Agaty Sękielewskiej – uczennicy Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie.
  • Justyny Pawlak – uczennicy Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w  Żurominie.
  • Zbigniewa Grodeckiego – ucznia Zasadniczej Szkoły Zawodowej wchodzącej w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie.

IMG 9126IMG 9128IMG 9130IMG 9131IMG 9133IMG 9134IMG 9135IMG 9137IMG 9138IMG 9139IMG 9141IMG 9142IMG 9144IMG 9146IMG 9147IMG 9148IMG 9150IMG 9153IMG 9155IMG 9158IMG 9160IMG 9162IMG 9164

e-max.it: your social media marketing partner