Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Ekologia i Środowisko

Zwalczanie szrotówka kasztanowcowiaczka

Opublikowano .

7 kwietnia 2014 roku Zarząd Powiatu Żuromińskiego podpisał umowę z firmą  Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji i Deratyzacji Wojciech Szelicki, 13-200 Działdowo, na zadanie "Zwalczanie szrotówka kasztanowcowiaczka". Umowa obejmuje zastosowanie opasek lepowych oraz dyspenserów feromonowychpodzielone na IV etapy. W dniu 18 kwietnia 2014 roku został wykonany I Etap zadania "Zwalczanie szrotówka kasztanowcowiaczka" polegający na założeniu opasek lepowych na 51 kasztanowcach i 51 szt. dyspenserów feromonowych na kasztanowcach rosnących na terenie Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych w Zielonej.

Obraz 282Obraz 283Obraz 284Obraz 286Obraz 290Obraz 295

e-max.it: your social media marketing partner