Ekologia i Środowisko

Zwalczanie szrotówka kasztanowcowiaczka

7 kwietnia 2014 roku Zarząd Powiatu Żuromińskiego podpisał umowę z firmą  Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji i Deratyzacji Wojciech Szelicki, 13-200 Działdowo, na zadanie "Zwalczanie szrotówka kasztanowcowiaczka". Umowa obejmuje zastosowanie opasek lepowych oraz dyspenserów feromonowychpodzielone na IV etapy. W dniu 18 kwietnia 2014 roku został wykonany I Etap zadania "Zwalczanie szrotówka kasztanowcowiaczka" polegający na założeniu opasek lepowych na 51 kasztanowcach i 51 szt. dyspenserów feromonowych na kasztanowcach rosnących na terenie Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych w Zielonej.

Obraz 282Obraz 283Obraz 284Obraz 286Obraz 290Obraz 295