Inwestycje powiatu

Wnioski o dofinansowanie zadań drogowych

W związku z ogłoszeniem naboru wniosków w ramach Programu Wieloletniego pod nazwą: „Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”, Zarząd Powiatu Żuromińskiego złożył do Wojewody Mazowieckiego wnioski, dotyczące dofinansowania zadań drogowych, planowanych do realizacji w 2019r.:

1. ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 4630W Olszewo – Dębsk – Nadratowo – Ługi” - odcinek o długości ok. 2,7 km pomiędzy Dębskiem a Nadratowem, obejmujący m.in. ułożenie nowej nawierzchni asfaltowej, odwodnienie i budowę chodników w m. Nadratowo Nowe.
  1. ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 4614W w m. Bądzyn” - odcinek o długości ok. 1 km, obejmujący m.in. ułożenie nowej nawierzchni asfaltowej, odwodnienie, budowę chodników oraz nowe oznakowanie pionowe i poziome w m. Bądzyn.