Inwestycje powiatu

Przebudowa drogi powiatowej w m. Kosewo

Zakończono w terenie prace, związane z wykonaniem zadania pn. Przebudowa drogi powiatowej Nr 4628W Olszewo – Kosewo – Zielona w miejscowości Kosewo na odcinku od km 1+162,00 do km 1+864,00". Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMEX’’ Sp. z o.o., ul. Targowa 21, 09 – 300 Żuromin, a wartość wyniosła 299 314,60 zł.

Na ww. inwestycję Zarząd Powiatu Żuromińskiego otrzymał dofinansowanie w wysokości 118 167,00 zł w ramach rezerwy subwencji ogólnej Ministra Infrastruktury. Pozostałe środki stanowią wkład pochodzący z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 Powiatu Żuromińskiego na rok 2020.

Kosewo 2020 1Kosewo 2020 2Kosewo 2020 3Kosewo 2020 4Tablica RFIL Kosewo 1Tablica RFIL Kosewo 2