Informacje dotyczące projektu
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja Scalenie i zagospodarowanie poscaleniowe gruntów wsi Strzeszewo, gmina Bieżuń, powiat żuromiński
współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

znajdują się po tym linkiem

AGROLIGA 2015

13 czerwca br. w Oddziale Poświętne w Płońsku MODR Warszawa podczas obchodów XVI Mazowieckich Dni Rolnictwa odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom wojewódzkiego etapu konkursu AGROLIGA 2015 r. Wśród finalistów znaleźli się przedstawiciele Powiatu Żuromińskiego w konkursie AGROLIGA 2015 w kategorii ROLNIK tytuł „Mistrza województwa mazowieckiego” zdobył Dariusz Kamiński – produkcja trzody chlewnej w cyklu otwartym, gmina Żuromin, powiat żuromiński. Dla laureata nagrody ufundował MODR Warszawa, Starosta Powiatu Żuromińskiego oraz Burmistrz Gminy i Miasta Żuromin. Wręczenia nagród w imieniu fundatorów dokonali Dyrektor MODR Warszawa Pan Andrzej Kamasa, Burmistrz Gminy i Miasta Żuromin Pani Aneta Goliat oraz Przewodniczący Rady Powiatu Żuromińskiego Pan Piotr Budzich i Dyrektor Wydziału Rolnictwa i Środowiska Pani Zofia Małgorzata Dobies.

Obraz 324Obraz 327Obraz 331Obraz 336Obraz 339Obraz 343Obraz 346Obraz 350Obraz 351Obraz 354